naminių gyvūnėlių m...
 
Notifications
Clear all

naminių gyvūnėlių maistas

3 Posts
2 Users
0 Likes
172 Views
Daser
Posts: 16
Topic starter
(@daser)
Eminent Member
Joined: 1 year ago

Kadangi yra tiek daug aukštos kokybės maistingų šunų ėdalų, augintinių tėvai dabar turi galimybę pasirinkti savo šunų maistą pagal savo asmeninius standartus. Daugelis nusprendžia šerti savo šunis sausu maistu, nes jį patogiausia laikyti, jis mažiau dvokia nei šlapias maistas ir gali sumažinti dantų akmenų susidarymą. Kokį maistą mėgsta valgyti jūsų augintinis?

2 Replies
tokyo
Posts: 14
(@tokyo)
Active Member
Joined: 1 year ago

Sveiki. Man patinka pirkti prekės šunims internetu https://korme.lt/lt/   Kai jūsų šuo sensta, jam reikia dietos, kad atitiktų brandesnius poreikius. Šunys paprastai laikomi vyresniais arba subrendusiais, kai sulaukia maždaug pusės savo gyvenimo trukmės. Mažiems šunims tai yra maždaug 7 metai, o didesniems - 5 metai. Taip pat yra dietų vyresnio amžiaus ar senstantiems šunims, kurie dažnai yra skirti šerti per paskutinius kelerius gyvenimo metus. Vyresniems šunims skirtos dietos yra lengviau virškinamos ir jame yra maistinių medžiagų balansas, kuris gali padėti kompensuoti kai kuriuos šunų senėjimo pokyčius.

Reply
Daser
Posts: 16
Topic starter
(@daser)
Eminent Member
Joined: 1 year ago

Augantys jaunikliai, kurių medžiagų apykaita ir energijos poreikiai yra didesni, paprastai valgo tris kartus per dieną. Keičiant šuniui skirtą maistą suaugusiems, ne tik sumažinate baltymų turinčio, kaloringo maisto, bet ir ėdalo kiekį. Dauguma naminių gyvūnėlių tėvų šeria dviem pusėmis suaugusiems skirto maisto porcijomis. šunims daugiau nei metai.

Reply
Share: